De directeur-bestuurder van skge, mevrouw Jiske Prinsen, is gestopt met haar werkzaamheden. Zij is vanaf 1 oktober 2013 aan de organisatie verbonden geweest. Eerst bij Stichting Klachtenregeling Huisartsenzorg Zuid Nederland (de rechtsvoorganger van skge), daarna als directeur/bestuurder bij skge.
De heer Steven Verhagen-Smits, voorzitter RvT:
“skge heeft zich onder leiding van mevrouw Prinsen ontwikkeld tot een van de grootste geschillencommissies in de gezondheidszorg. Naast huisartsen, zijn in de loop der tijd ook apothekers, tandartsen, mondhygiënisten en integrale geneeskunde aangesloten. Samen met haar collega’s heeft ze nieuwe vormen van klachtbehandeling ingevoerd en onderzocht op welke wijze de resultaten van de klacht- en geschilbehandeling bij kunnen dragen aan kwaliteitsverbetering in de zorg. Mevrouw Prinsen heeft zich getoond als een betrokken en gedreven bestuurder met een sterk juridisch profiel. Mevrouw Prinsen heeft met recht “hart voor elke klacht”.
Medewerkers en RvT danken mevrouw Prinsen voor haar inzet en bijdrage gedurende het dienstverband en wensen haar veel succes in haar verdere loopbaan.
De heer Jan Verbaal, interim bestuurder, heeft inmiddels de werkzaamheden van mevrouw Prinsen overgenomen. Voor vragen kunt u bij hem terecht.